Horoskop biznesowy na czerwiec

Horoskop biznesowy na czerwiec

Merkury jest jedną z planet układu słonecznego. Żadna planet nie znajduje się bliżej Słońca Niż Merkury. Pełen jej obrót wokół Słońca wynosi 88 dni.

Merkury zwiany jest bezpośrednią z naszym umysłem i symbolizuje sposób, w jaki rozumiemy, myślimy.

W starych legendach i mitach Merkury widziany jest, jako posłaniec Bogów. Czyli jest to ktoś, kto przynosi informacje, wiadomości. Wedle tradycji łączony jest, więc z mową komunikacją i pisaniem.

Sięgając głębiej, by zrozumieć naturę tej patenę możemy połączyć Merkurego z grą wolnych skojarzeń, które dostaje nasza wyobraźnia.

Słonce utożsamia nasze Ego i często ta energia Ego może przyćmiewać energie Merkurego, który jest tak, blisko Słońca.. Stąd często nasze wzory myślenia i obserwacji są wypaczone, zniekształcone.

Położenie Merkurego w horoskopie wskaże, jak pracować z naszą percepcją, by spełniała najlepszą rolę. Mówi się też, że Merkury patronuje handlowcom i sprzedawcom. Jego dobre posadowienie w horoskopie gwarantuje predyspozycje do prowadzenie biznesu, zdobywanie intratnych kontraktów handlowych.

 

Merkury w znakach w kosmogramie i jego zdolność do inwestowania

 

Merkury w Baranie

Niesie ze sobą zbyt szybkie decyzje, co prowadzić może do zbyt wielkiego ryzyka bez sprawdzenia wszelkich możliwości. Niesie też ostry, impulsywny język wypowiedzi, ale też chęć przewodzenia w dyskusjach.

Merkury w Byku

Przyniesie praktyczne myślenie, podejmowanie świadomych decyzji bez zbytniej ekstrawagancji. W inwestycjach wybierzecie bezpieczne lokaty i inwestowanie w nieruchomości.

Merkury w Bliźniętach

Przynosi ciekawość świata, ludzi i zjawisk. Osoba posiadająca taki układ będzie świetnym sprzedawcą pod warunkiem, że nie znudzi się. Powinnisie ograniczać swoją pomysłowość w finansach, bo grozi to roztrwonieniem możliwości.

Mercury w Raku

Wszelkie decyzje finansowe i życiowe możecie opierać na emocjach, wiec przed ważnymi, rozstrzygającymi negacjami powinniście się wyciszyć. Waszą mocną stroną jest opieranie się na przeszłych wydarzeniach.

Merkury w Lwie

Posiadacie wielką pomysłowość w zarabianiu pieniędzy. Lubicie ryzyko. Czasem niestety tak jak łatwo zarabiacie, tracicie środki. Cechuje Was gest i piekne słownictwo. Lubicie być podziwiani za swoją wiedzę.

Merkury w Pannie

Przynosi świetne zdolności analityczne. Stawiacie sobie wysokie cele. Umiecie zachować równowagę miedzy przychodami, a wydatkami. Łatwo ocenicie, co warte jest Waszej uwagi, a co nie.

Merkury w Wadze

Czyni Was zręcznymi negocjatorami, ale często dość niezdecydowanymi.Za bardzo chcecie dopasować się do rozmówcy, co czyni Was ulubioną osoba do rozmów, ale ciężko Wam sfinalizować swoje przedsięwzięcia.

Merkury w Skorpionie

Cechuje Was głębokie rozumienie wartości tego, co posiadacie i pewna bystrość. Cechuje Was świetna intuicje finansowa, Obracajcie pieniędzmi, nie gromadźcie ich tyko na koncie .

Merkury w Strzelcu

Otrzymujecie wielki optymizm i wiarę w każde powodzenie swoje misji. Interesuje Was, co odległe i niedostępne. Ciekawe mogą być dla Was wszelkie inwestycje zagraniczne i kontakty z obcokrajowcami.

Merkury w Koziorożcu

Dysponujecie dużym rozsądkiem. Łatwo przychodzi Wam podsumowanie wszelkich wyników. Ocenicie bez problemu, w co warto się zaangażować, a co lepiej omijać. Czasem zbyt wielka ostrożność może pozbawiać Was radości ryzyka.

Merkury w Wodniku

Otrzymujecie dar abstrakcyjnego myślenia. Merkury w znaku wodnika to wielka intuicja w zarządzaniu. Świetnie odnajdujecie się w porozumiewaniu przez wszelkie innowacyjne kanały.

Merkury w Rybach

Posiadacie wielką empatię, czasem nierealnie oceniacie rzeczywistość, co gubi Was i powoduje rozczarowanie, za to świetna intuicję w sprawach duchowych rekompensuje Was gorsze poruszanie w materi.

 

Sprawdźcie swoje zdolności do biznesu i gdzie w Waszym horoskopie jest planeta Merkury.

Autor Astrolog Monika Tel.708 588 502 Kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

Inni czytają także Kosmogram