Kosmogram urodzeniowy

Kosmogram urodzeniowy

Kiedy przychodzi na świat dziecko.

 

Kiedy na Ziemi pojawia się nowa istota( zakładamy, że rodzice chcą maleństwa), pojawia się jednocześnie wiele wątpliwości i obaw. Rodzice zadają sobie wiele pytań, a jednym z nich jest-jak poradzą sobie z opieką, jak wychować potomka?

Co powinni zrobić rodzice?

Pierwszą podstawową czynnością jest zapisanie dokładnej godziny urodzenia swojego malucha. W astrologii pierwszy świadomy oddech osobnej jednostki traktowany jest jako narodzenie dziecka i czas tej czynności jest zapisywany. Kiedy mamy już godzinę urodzenia i oczywiście datę z miejscem, możemy rozrysować Kosmogram urodzeniowy. Będzie to osobista mandala młodego człowieka, nasz drogowskaz jak postępować z naszym potomkiem.

W Kosmogramie mamy kilka ważnych elementów. Nie będzie tylko ważne spod jakiego znaku jest dziecko, ale też gdzie położone są inne planety podczas jego urodzenia. Godzina urodzenia pomoże wykreślić dokładny rysunek wraz z pozycją wielu składników. Ascendent- powie nam jak maluch będzie odbierał świat, jak się będzie ubierał, również powie o wyglądzie, zdrowiu. Descendent-obszar, który powie, jakie relacje dziecko będzie tworzyć, co go uszczęśliwi z drugim człowiekiem. Medium Celi- odpowie, co dziecko osiągnie w życiu zawodowym, czy będzie znane i sławne, co da mu społeczny prestiż.

Co jeszcze można się dowiedzieć z kosmogramu dziecka

Dla rodziców na pewno bardzo istotne może być jak dziecko ich odbiera, czy ich kocha, kim są dla niego, jakie zasady zrozumie i nauczy od nich. Tę odpowiedz dostaniemy studiując pozycję Księżyca, który to symbolizuje mamę i stosunek do mamy.

W pierwszych latach życia obserwować możemy Księżyc gdyż dziecko emocjonalnie związane jest bardzo z mamą. Jeśli mamy wiec problemy z maluszkiem, nie rozumiemy go przyjrzyjmy się, co przeżywa, czy czuje się bezpieczny patrząc na znak Księżyca i położenie. Ojciec pokazany jest w Kosmogramie w symbolu Słońca. Obserwując więc Słońce w horoskopie dowiemy się czego może nauczyć się od taty, jak go odbiera, jakie stworzą relacje.

Jak wspierać dziecko w jego rozwoju

Jeśli chcemy zrozumieć talenty i sposób komunikowania się ze światem, przyjrzyjmy się planecie Merkury w horoskopie dzieci. Jeśli chcemy zrozumieć, w jaki sposób będzie tworzył relacje w przedszkolu, w szkole obserwujcie planetę Wenus.

Mars podpowie Wam, w jaką dziedzinę życia dziecko będzie chciało najbardziej angażować oraz jak je zmotywować, zdopingować, dodać mu sił. Saturn wiele powie Wam o jego słabszych stronach, jak radzić sobie będzie w szkole z nauczycielami, a później z szefem w pracy. Neptun da wskazówkę, w jakiej dziedzinie życia będzie dziecko chciało doznać wewnętrznego spełnienia. Pluton powie o jego zadaniach duchowych na życie.

Rada astrologa

Jeżeli wiec chcecie zrozumieć swoje dziecko, przygotujcie się do tego. Pamiętajcie, że jest to indywidualna jednostka, która spełniać chce swoje plany i marzenia. Jeśli chcecie pomóc dziecku, zrozumieć, spojrzeć na świat jego oczami zadzwońcie do mnie.

Astrolog Monika

708 588 502 kod 1 (3.69zł/min)

Najczęściej czytany artykuł :HOROSKOP PARTNERSKI