Karma pracy

Karma pracy

 

Dzisiaj zacznę tematykę liczb karmicznych. Najkrócej mówiąc informują one o tym, co zaniedbaliśmy w poprzednim wcieleniu i co mamy do przepracowania w obecnym.Te lekcje powinniśmy przepracować świadomie, aby nie zgromadzić kolejnych długów karmicznych na kolejne wcielenia.

W dzisiejszym odcinku napiszę kilka słów o karmie pracy i karmie wolności.

Pierwszą taką liczba jest 13, czyli karma pracy. Oznacza ona ni mniej ni więcej, że w poprzednim życiu mogliśmy zaniedbywać obowiązki dotyczące pracy, mogliśmy być bumelantami, osobami migającymi się od wykonywania powierzonych nam zadań. W tym wcieleniu będziemy musieli dużo pracować,żeby odnieść sukces. Często musimy dawać z siebie dużo więcej niż inni.

Jeśli 13 występuje w dniu urodzenia lub jest wyliczona z drogi życia mówi o tym, że od najmłodszych lat będziemy musieli szukać zajęć, aby zarobić na nasze potrzeby. Tzn. nie będziemy korzystali ze wsparcia najbliższych, ale sami postaramy się o uzyskiwanie środków finansowych.

Przy liczbie 13 w portrecie nie bogacimy się, nie odkładamy pieniędzy na konto, ale np. zbieramy na jakiś cel, bo np. jak zaczniemy gromadzić pieniądze, to nagle zdarzy się sytuacja, która każe nam je wydać. Ta wibracja uczy planowania, systematyczności, zresztą po redukcji tworzy liczbę 4, której obecność w portrecie danej osoby świadczy o posiadaniu tych cech, a także o pewnego rodzaju konserwatyzmie, czy nawet pedanterii.

W tym wcieleniu osoby z 13 w portrecie mogą borykać się z problemami w pracy, z trudnym i ciężkim dzieciństwem, ze stratami materialnymi, z koniecznością pracy do późnej starości.

 

Kolejna liczba karmiczna, o której chcę Wam napisać to 14 – karma wolności. Osoba, która ma ją w portrecie, w którymś z poprzednich wcieleń mogła nadużywać swojej wolności, np. pić za dużo alkoholu, czy uciekać w inne nałogi, a przez to zaniedbywać rodzinę i codzienne obowiązki.

Ta wibracja uczy nas podejmowania decyzji ze świadomością, ze  każda z nich decyduje o naszym dalszym życiu. Uczy nas też szacunku dla wolności i wyborów dokonywanych przez innych.

Może też oznaczać bolesne straty w tym wcieleniu, np. strata  współmałżonka, dziecka, bolesne przejścia w miłości

W tym życiu możemy mieć takie problemy jak nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów, ciężkie doświadczenia życiowe, np. śmierć rodziców.

W innym artykule opisuję karmę związków i karmę władzy, kliknij i przeczytaj Związki karmiczne i uwalnianie od karmy

Autor tekstu tarocistka Inez

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

708 577 246 w.1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Inez -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 600
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

LICZBY KARMICZNE