Kocha czy nie kocha

Kocha czy nie kocha

Niektórzy ludzie są naturalnie mili, przyjaźni, bez względu na to, z kim się komunikują. Czasami jednak życzliwość może być interpretowana jako zainteresowanie np. romansem:

  • Czy ten utrzymujący się kontakt wzrokowy coś znaczył?
  • Czy po tej rozmowie on myślał o mnie?
  • Czy podobam mu się bardziej niż moja koleżanka?

Chociaż istnieją podobieństwa między romansem a flirtem, istnieje także  różnica między byciem miłym a zainteresowanym kobietą. W końcu, jeśli facet jest miły lub przepuści nas w drzwiach do windy nie oznacza, że mu się podobacie, natomiast oznacza, że jest dobrze wychowany. Zrozumienie, czym się różni dobre wychowanie od zainteresowania kobietą, jest kluczem do zrozumienia napotkanych sytuacji w relacjach z facetami. Osobiście znam mężczyznę, który jest niezwykle miły i szarmancki  a kobiety często błędnie go interpretują, z czego ma nie zły ubaw.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety mają tendencję do wyobrażania sobie przyjaźni czy miłego zachowania u mężczyzn jako zainteresowania seksualnego nimi. Często kobiety niedowartościowane, samotne szukają w każdym miłym geście, uśmiechu czy słowie faceta podtekstów seksualnych, romansowych.

Flirt jest próbą przyciągnięcia uwagi nieznajomego / przyjaciela / partnera. Polega na czasem droczeniu się, powierzchownych rozmowach, kontakcie wzrokowym czy okazjonalnym dotyku, dzięki czemu jest jasne, że jest zainteresowany (przynajmniej na razie).

Czy romans zaczyna się od flirtu.

Niektórzy ludzie mylą dobre maniery z flirtowaniem.  Mężczyzna może powiedzieć kobiecie, że wygląda ładnie, bez zamiaru flirtowania. Flirty są rozpoznawane przez sposób, w jaki mężczyźni nawiązują rozmowę.

Romans jest częścią gry wstępnej przed uprawianiem miłości / seksu. Może to być romans fizyczny lub werbalny. Romans jest częścią  naszych związków miłosnych, a kiedy jest poza małżeński, jest ogólnie określany jako niewierność/ zdrada. 

Miłość jest terminem określającym bezinteresowne uczucia dla każdego związku. Kocham mojego małżonka. Mogę kochać przyjaciela jako przyjaciela. Mogę kochać kota. I oczywiście kocham moje dzieci, moich rodziców. Angażuj się tylko w relacje, w których dobrze się czujesz. Będę flirtować z ludźmi, których kocham. Będę romansować, flirtować i kochać mojego współmałżonka. Po prostu kocham moje dzieci,moich rodziców i bliskich przyjaciół. Nie mogę kochać wszystkich moich przyjaciół. Ale kocham koty, które karmię codziennie.

Sprawy miłosne są bardzo jasne, gdy mamy jasność w głowie co do relacji w naszym życiu. Kobiety niestety zbyt szybko angażują się na początkowych etapach znajomości i potem nie mają już szansy doznać prawdziwej miłości bo żyją złudzeniami, że z przyjaźni rozwinie się miłość, czasem łudzą się, że z zalężności szef -podwładna, lekarz - pacjentka rozwinie się związek a przynajmniej seks. Czasem  i tak bywa, ale dajcie sobie miesiąc max dwa jak nic nie ma, to już nie będzie.


Dlatego jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, czy Twój partner naprawdę Cię kocha napisz do mnie wspólnie z tarotem online znajdziemy odpowiedź Camilia

Inni czytali także Rytuały Miłosne