Oczyszczanie z negatywnej energii

Oczyszczanie z negatywnej energii

Czater

Często w określonym miejscu odczuwamy negatywną energię. Większość z nas również intuicyjne czuje, że czegoś nie powinna robić lub że coś zabiera mu siły witalne.

Jakie są oznaki negatywnej energii?

Energia negatywna może objawiać się na wiele różnych sposobów, w szczególności zwróćcie uwagę na następujące kwestie:

 1. Trudności z zarabianiem pieniędzy i częste przeszkody na drodze do znalezienia pracy.
 2. Uczucie złości i poirytowania, oraz ogólnie zwiększony poziom stresu.
 3. Aspołeczne i krytyczne nastawienie do znajomych, rodziny i współpracowników.
 4. Irracjonalne poczucie, że wydarzy się coś niedobrego.
 5. Oznaki negatywnej energii w domu, na przykład niewyjaśnione usterki, czy dziwne samopoczucie w niektórych miejscach.
 6. Ogólny spadek energii, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Możesz mieć trudności z wstawaniem z łóżka i mogą wystąpić inne objawy depresji (np. utrzymujący się niski nastrój i niska samoocena). Ponadto możesz zauważyć, że częściej chorujesz na infekcje, chociaż lekarz zapewnia, że ​​ogólnie czujesz się dobrze.
 7. Sen jest nie spokojny ( miewasz częste koszmary nocne lub wielokrotnie się budzisz  w ciągu nocy).
 8. Komunikacja z innymi jest trudna i dla nich niezrozumiała.
 9. Trudności z koncentracją i poczucie, że umysł funkcjonuje znacznie wolniej niż powinien.
 10. Zagubienie przedmiotów i/lub szukanie ich mimo, że są w dobrze widocznych miejscach.
 11. Trudności w ułożeniu sobie życia uczuciowego.

Jak oczyścić człowieka z negatywnej energii lub jak oczyścić dom z negatywnej energii?

W pierwszej kolejności należy dokładnie posprzątać dom, otoczenie. Usunąć to, co ma dla nas negatywne odczucia i tu czasem są to zdjęcia osób, do których mamy pretensje, a czasem przedmioty czy ubrania niewiadomego pochodzenia. Następnie odkurzyć, umyć co się da, wywietrzyć. Zapalić pęczek białej szałwii i okadzić jej dymem cały dom.

Zaczynamy od drzwi i przechodzimy zgodnie z ruchem wskazówek zegara przez wszystkie pomieszczenia. Zwracamy uwagę, aby dym dotarł również do rogów w każdym pomieszczeniu. Podczas oczyszczania ja stosuję mantrę : dym zabiera całą energię, która mi nie służy i mnie ogranicza.

 Jeśli to możliwe po całkowitym okadzeniu swojego domu, weź szybki prysznic w wodzie z solą morską, aby zmyć negatywną energię z ciała a następnie  weź ciepłą, relaksującą kąpiel z dodatkiem olejków pachnących, aby utrwalić intencję. Zapal białą świece. Możesz  na komodzie, przy telefonie , telewizorze czy komputerze porozkładać kasztany, kryształ górki i cieszyć się świeżo oczyszczoną przestrzenią i całą czystą energią!

Oczywiście, czasem problem z negatywną energią ma inne podłoże i potrzebne jest bardziej profesjonalne oczyszczenie i wiedza szamańska, na to też niektórzy mają sposób. Zapraszam serdecznie do wykupienia rytuału oczyszczanie energetyczne, po kliknięciu w poniższy baner przekieruję Cię do mojego profilu, gdzie możemy porozmawiać i taki rytuał wykonam dla Ciebie.

Inni czytają także Oczyszczanie czakr