Horoskop andrzejkowy

Horoskop andrzejkowy

Horoskop Andrzejkowy 2020 dla osób w związku i singli.

Udanych wróżb Andrzejkowych i szczęścia w miłości  życzy wróżka Kumczo

Dla wibracji 1.

U jedynek obecnie może być nerwowo. Burzliwy okres w związku, może doprowadzić do konfliktu.
Co do uczuć zachowajcie rozwagę, kiedy górę biorą emocje. Tylko zachowując dyplomację i rozsądek możecie rozwiązać konflikt i razem dążyć do celu.
Może ten cel nie da się osiągnąć w krótkim czasie, a czasami i los może nie sprzyjać, to jednak wszystko jest w waszych rękach. Macie możliwości i predyspozycje, ale potrzebna jest dojrzałość i cierpliwość.

Przesłanie dla 1 w związku.

Pułapka w jaką daliście się złapać obecnie wydaje się bez wyjścia, jednak pojawi się sytuacja z zewnątrz, gdzie znajdzie się klucz do rozwiązania problemu.
Jedynki single mogą jeszcze cierpieć po stracie, rozczarowaniu z przeszłości, ale zbierzecie w sobie siłę, aby znowu spróbować z kimś być.
W przeciągu roku pojawi się ktoś do związku, jednak możecie wewnętrznie czuć strach przed ponowną porażką.
Myślcie pozytywnie wizualizując sobie związek w jakim chcielibyście być.
Strach to zły doradca, co wysyłacie, to otrzymujecie.

Przesłanie dla singli 1.

Wątpliwości co do uczuć drugiej strony was nie opuszczą w tym roku, dlatego te wahania i niezdecydowanie może być poważnym problemem.

Dla wibracji 2.

Dwójki w związku mogą czuć się samotnie, taka samotność we dwoje, gdzie każdy ma inne zainteresowanie, jest w innym pokoju, ale rozumiecie się i swoje potrzeby.
Co do uczuć, to bardziej trzymacie się spraw materialnych, ważniejsza jest stabilizacja.
Kreujecie swoją przyszłość, ale też mogą być wahania, niezdecydowanie i każde z was może mieć inne zdanie co do planowania.
W przeciągu roku będzie stabilnie w związkach, ale emocjonalnie możecie być rozczarowani.
Do przepracowania macie pokorę i milczenie.

Przesłanie dla 2 w związku.

Cieszcie się życiem i postarajcie się je urozmaicić, różnymi przyjemnościami, wyjazdami, wypadami w miejsca natury, gdzie zauważycie, jakie życie jest cudowne od zgiełku i hałasu. Doznacie szczęścia i zachwycać będziecie się małymi rzeczami i doświadczeniami.

Przesłanie dla singli 2.

Single dwójeczki mają właściwie wszystko, żeby czuć zadowolenie, oprócz drugiego człowieka, który dopełniłby stan radości i miłości. Na nowy związek jesteście gotowi i chętnie otworzycie swoje serce na miłość, nowe uczucie które powinno pojawić się w przeciągu roku, ale uważajcie, bo to może być osoba zajęta, no taki lowelas, który rozkocha i może odejść.

Dla wibracji 3.

Trójeczki w związku przeżywają chwile namiętności, głębokich erotycznych doznań.
Niektóry trójeczkom może pojawić się nowe uczucie, nowa maleńka miłość, która przyszła, lub przyjdzie na świat.
To rok wzajemnego wspierania się i pomocy sobie w potrzebie.
Związek będzie rozwijała się na zasadzie uczuć, partnerstwa, akceptacji, ale uważajcie na wpływ matki, teściowej która może mieć wpływ i ingerować w wasze sprawy uczuciowe.

Przesłanie 3 w związku.

To rok czułości, miłości i wzajemnej adoracji. Szczęście w związku będzie kwitło.
Single trójeczki jeszcze nie wyrzucą w tym roku zadanych ran uczuciowych w serce, nadal będziecie cierpieć, przywołując wspomnienia. To może być rok waszej nadwrażliwości, użalania się nad sobą, brak energii do działania.
Na nowy związek i spotkanie kogoś może być ciężko ze względu na wasz stan emocjonalny, zniechęcenie i taki stan zawieszenia, gdzie stwierdzicie, że nic nie chcę i nie nic nie muszę robić na siłę.

Przesłanie dla singli 3.

Czas nauczyć się równowagi w dawaniu i braniu. Umiecie dawać, więc nauczcie się przyjmować od kogoś miłość, nie blokujcie się i nie odrzucajcie, to może być nowe doświadczenie.

Dla wibracji 4.

Obecnie czwóreczki możecie odczuwać kryzys w związku, ale pomimo istniejących trudności wzajemnie się wspieracie.
To może być sytuacja, gdzie za wszelką cenę chcecie utrzymać ten związek i przyjmujecie na siebie ryzyko ratowania związku.
Miłość będzie namiętna, ale tez i burzliwa czasami atmosfera.
Uważajcie na nieporozumienia, złośliwość i brak taktu.
W przeciągu roku wasz związek może rozwijać się na zasadzie nierówności, czyli ktoś tu będzie bardziej się angażował w utrzymani tego związku, w obawie przed utrata dóbr materialnych.

Przesłanie dla 4 w związku.

Strach ma wielkie oczy, więc nie lękajcie się, że poniesiecie porażkę, że partner was odrzuci.
Może zbyt wysokie stawia wam wymagania, lub boicie się otworzyć swe serce.
Czwóreczki single obecnie przyjęły postawę chłodu i dystansu. Jesteście partnerem wymagającym pragnącym dominować w związku. Jesteście zbyt wyrachowani i pragmatyczni.
To rok spotkań towarzyskich, wyjazdów, cieszenia się z życia i tak właściwie, to od was zależy czy chcecie kogoś mieć, czy wolicie zostać singlem. Pojawi się ktoś, kto was zafascynuje, oczaruje, silna pociągająca osobowość.

Przesłanie dla 4 singli.

Uważajcie abyście nie zostali wmanewrowani w trójkąty i zdrady, bo takie mogą przytrafić się w tym roku. W przeciągu roku wasz związek może rozwijać się na zasadzie nierówności, czyli ktoś tu będzie bardziej się angażował w utrzymani tego związku, w obawie przed utrata dóbr materialnych.

Przesłanie dla 4 w związku.

Strach ma wielkie oczy, więc nie lękajcie się, że poniesiecie porażkę, że partner was odrzuci.
Może zbyt wysokie stawia wam wymagania, lub boicie się otworzyć swe serce.
Czwóreczki single obecnie przyjęły postawę chłodu i dystansu. Jesteście partnerem wymagającym pragnącym dominować w związku. Jesteście zbyt wyrachowani i pragmatyczni.
To rok spotkań towarzyskich, wyjazdów, cieszenia się z życia i tak właściwie, to od was zależy czy chcecie kogoś mieć, czy wolicie zostać singlem. Pojawi się ktoś, kto was zafascynuje, oczaruje, silna pociągająca osobowość.

Przesłanie dla 4 singli.

Uważajcie abyście nie zostali wmanewrowani w trójkąty i zdrady, bo takie mogą przytrafić się w tym roku.
Dla wibracji 5.
U piątek potrzebne są zmiany, aby wasz związek nabrał kolorów, odrodził się, a wy powinniście sobie wybaczyć i zawrzeć rozejm. Uczucia zubożały, ale nadal trzymacie się razem ze względu na sprawy materialne i to co razem zgromadziliście.
Nierówność w dawaniu i braniu, czyli ktoś tu bardziej będzie dbał o utrzymanie tego związku.
Możecie piąteczki czasami pragnąć wolności, jednak sytuacja w jaką się zaplątaliście nie jest prosta i jak na ten rok nie widzicie innego wyjścia, jak być nadal razem Wspólnie będziecie coś planować i kreować w sprawach materialnych.

Przesłanie dla 5 w związku.

Problemem waszego związku może być niedostateczność uczuć ze strony waszego partnera. Pomimo jego starań i potrzeb wy możecie uciekać od niego.
Single piątki są obecnie w sytuacji uzmysłowienia i przeanalizowania sobie popełnionych błędów w przeszłości.
Sami musicie ocenić działania, które doprowadziły do sytuacji w jakiej się znaleźliście i ponieść za nie odpowiedzialność.
Na związek nie jesteście jeszcze gotowi, w ciszy i spokoju rozważania i poszukiwanie swojej drogi.
To rok gdzie bardziej będziecie potrzebowali ciszy i spokoju izolując się od otoczenia, niż szukając kogoś do związku.
Nawet jeżeli się pojawi ktoś, wasza postawa może być chłodna i dominująca.

Przesłanie dla 5 singli.

Problemem singli 5 jest zazdrość, która powoduje, że wszędzie widzicie partnera z inną i dopatrujecie się zdrady, co może doprowadzać do rozstania z tego powodu. Dla wibracji 6.
Sytuacja w związkach szóstek może być przygnębiająca. Smutek, łzy i cierpienie, jednak to stan przejściowy, który zbyt bierzecie sobie do głowy widząc w czarnych barwach.
Jest pomiędzy wami namiętność, ale partner jest uparty i nie chce iść na kompromis.
To powoduje, że wasza relacja nie rozwija się, a stoi w miejscu.
Wspólne plany to sprawy materialne, które was łączą.
To rok utknięcia w martwym punkcie, rok transformacji i strachu przed przyszłością. Wszystko jest i będzie, ale samotność emocjonalna.

Przesłanie dla 6 w związku.

Szóstki są gotowe na oddanie i poświęcenie siebie w imię utrzymania związku, ale czy partner tego chce?
Szóstki single odczuwają samotność, ale izolujecie się od otoczenia poszukując swojej drogo i rozwijając się duchowo.
Zdobywacie mądrość waszego jestestwa, kim jestem i dokąd zmierzam.
Co do związku to już niektórzy pogodzili się z byciem singlami i bardziej skupicie się na pracy, sprawach materialnych, ale też na pomocy potrzebującym, chociażby duchowo.

Przesłanie dla singli 6.

Szóstki single muszą pokochać samych siebie, uwolnić się od ciągłej postawy obronnej i zagrożeń, których nie widać, wtedy otworzycie swoje serca na miłość.

Dla wibracji 7.

To wy siódemki jesteście siłą napędową w waszym związku. Zastrzegacie sobie wyłączne prawo do rządzenia, a tym sposobem wyznaczacie partnerowi rolę podrzędną.
Taką przejęliście rolę, ale w waszym związku jest miłość, która przezywacie namiętnie, ale bywacie też zazdrosne i zaborcze.
Wasze wspólne plany dotyczą spraw materialnych, finansowych i rozwoju w tym kierunku.
Spodziewajcie się udanych transakcji finansowych, zysków, nagród.
To będzie rok bezpieczeństwa finansowego, gościnności, dobrej atmosfery w waszych relacjach, ale czasami mogą zdarzyć się sytuacje ograniczeń, bezsilności, negatywnego myślenia.

Przesłanie dla 7 w związku.

Dla siódemek to będzie rok zabawy, towarzystwa i uroczystości, ale też rok samokontroli, gdzie w umiejętny sposób potraficie kontrolować swoje emocje i zachowanie.
Siódemki single muszą znaleźć sami w sobie siły do przebicia bólu i cierpienia. Aby stawić temu opór trzeba sięgnąć po prawdę i rozum.
Miłości bardzo pragniecie, popadacie w melancholię, iluzje i złudzenia, a przy tym towarzyszy wam strach i niepewność.
Może to wszystko jest zbyt wyidealizowane dlatego ciągle jesteście niezdecydowane i chwiejne, i kończy się na marzeniach.

Przesłanie dla 7 singli.

Nie noście w sobie negatywnych cech zawiści, zazdrości, a nawet zemsty za porażki jakich doświadczyliście.
Macie w sobie ukryte talenty, które należy odkrywać i zająć się swoim powołaniem. Dla wibracji 8.
Związki ósemek jakby zatrzymały się, stoją w miejscu i nie rozwijają się. Jesteście ze sobą ze względu na przyzwyczajenie, na wspólnie przeżyte doświadczenia życiowe, których nie potrafiliście zmienić.
Trudno tu mówić o miłości, ale wasza namiętna natura może skłaniać was do flirtowania do szukania nowych podniet.
W przeciągu roku będziecie wymagający, chłodni, krytyka i ocenianie partnera. Możecie mieć ochotę uciec z tego związku, nie będziecie szczerzy wobec partnera.

Przesłanie dla 8 w związku.

Za cenę dobrobytu możecie dać się wykorzystać, ale też nienasyceni miłością ciągle żądacie okazywania sobie uczuć, prezentów, oddania.
Single ósemki obecnie mają uczucie uwięzienia i sytuacji, z której nie widzą wyjścia.
Macie zbyt wygórowane poczucie własnej wartości i jak ma być partner to ten z najwyższej półki. Jesteście osobami namiętnymi pełnymi marzeń i żądzy, ale wewnętrznie zaistniała w was postawa obronna.
Otwórzcie swoje serce na czysta miłość, bez zawiści i zazdrości, wtedy pojawi się odpowiednia osoba.

Przesłanie dla 8 singli.

Jeżeli pojawi się czuły partner, który będzie starał się okazywać miłość, to w was zaistnieje wraz wątpliwość, czy oby na pewno to jest szczere z jego strony.

Dla wibracji 9.

Dziewiątki przechodzą obecnie transformację uczuciową. Coś w przeszłości się zadziało, że obecnie potrzebne są zmiany, ale jeszcze nie jesteście na nie gotowi.
W waszym związku nie widać uczuć, a jedynie chłód, dystans, czasami rozsądek i ciągłe krytykowanie i ocenianie się.
Żeby związek doprowadzić do równowagi i harmonii potrzebne jest rozważenie popełnionych błędów w przeszłości i wyjaśnienie narastającego konflikt. Rachunek do zapłacenia za popełnione błędy.

Przesłanie dla 9 w związku.

Fantazjowanie o miłości o idealnym związku i powtórnym zakochaniu jest dobre, ale potrzebna jest też cierpliwość i próba czasu, aby nadszedł właściwy czas, gdzie wasze drogi znowu się zejdą, lub rozejdą.
Single dziewiątki są pełne wiary w swoje możliwości, drzemie w was siła nieokiełznanych namiętności, a to daje czerpanie przyjemności i radości z kontaktów fizycznych.
Możliwe, że niektóre dziewiątki nie są jeszcze gotowe na stałego partnera, lub macie już partnera, ale zaistniała sytuacja zawieszenia, jakie problemy które trzeba odłożyć w czasie.
W przeciągu roku kontakty wirtualne, ale też pojawi się sporo wątpliwości, niezdecydowania, wtrącanie się kogoś w waszą relację.

Przesłanie dla 9 singli.

Nie nastawiajcie się negatywnie na sytuację jaka zaistnieje, nie skreślajcie też uczuć, które się pojawiły, ale nie mogą się rozwijać ze względu na sprawy zewnętrzne. Ponieważ z takiego złego nastawienia będziecie tylko cierpieli zamiast się cieszyć tym, co jest.

 

Horoskop Andrzejkowy 2019 dla osób w związku i singli.

 

Dla wibracji 1

Dla jedynek w związku
Obecna sytuacja u jedynek może być nerwowa. Mogą być w związku nieporozumienia, niepokój , złośliwość, brak taktu .
Trzeba uważać na swoje zachowanie , gwałtowne i nieprzewidywalne rozstrzygnięcia , raniące słowa .
Co do uczuć, to bardziej skupiacie się na sprawach finansowych, pracy, gromadzeniu dóbr materialnych .
W uczuciach jesteście oszczędni, niepewni, niektórzy mogą być z wyrachowania lub z przymusu .
Wasze wspólne zamiary będą opierały się na wzajemnym wspieraniu się pomimo trudności .
Będziecie trzymać się razem, a podanie sobie pomocnej dłoni skieruje was na właściwą stronę , co doprowadzi do pogodzenia się, przebaczenia, do zmian i odrodzenia związku na nowo.
Dla singli
Jedynki single obecnie macie siłę przyciągania do siebie partnerów, traktujecie partnerów jako obiekt pożądania, to może być okres namiętności, kierowanie się instynktem, co nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i rozwagą .
Wasze reakcje mogą być różnorodne, tak pozytywne, jak i negatywne , gdzie będziecie powracali do przeszłości, nie mogąc zapomnieć o bólu w sercu, rozczarowaniu uczuciowym, dlatego na stały związek możecie jeszcze nie być gotowi .
Czy ktoś się pojawi, oczywiście nie jeden, ale to tylko romansowanie nic na stałe .
To będą osoby po przejściach, szukające miłości i wsparcia .

Dla wibracji 2

Dla dwójek w związku
Obecna sytuacja u dwójek może wskazywać na nieszczerość, uchylanie się od odpowiedzialności, gra pozorów.
Jesteście sprytni, przebiegli i zmienny w swoich deklaracjach i postanowieniach, sami siebie oszukując.
Co do uczuć jest zmiennie, chwiejnie i niezdecydowanie, czyli właściwie to sami nie wiecie, co chcecie i na co macie się zdecydować. Wasze wspólne zamiary, to utrzymanie stabilizacji , dbanie o byt i przygotowanie dzieci do wejścia w świat .
Może to być tez rodzaj wzajemnej zależności w jakiej się znajdujecie .
W przeciągu roku zapowiada się walka, kłótnie, spory, to sposób na wyjście z niekorzystnej sytuacji .
Może być takie rywalizowanie pomiędzy sobą, kto ma większa władzę .
Dla singli
Dwójeczki single mogą uchylać się od bycia w związku, a to dlatego, że boicie się, że ktoś was znowu oszuka, nie będzie wobec was szczery. Dlatego wahacie się, jesteście niezdecydowani czy chcecie być w związku, czy nie .
Jednak dostosujecie się do sytuacji jaka się pojawi .
Pojawi się dla was ktoś energiczny, ale może mieć sporo obowiązków, zobowiązań, jakiś ciężar odpowiedzialności będzie na tej osobie ciążył. Będą jednak szanse na związek nieformalny i plany na przyszłość.

Dla wibracji 3

Dla trójek w związku
Obecnie u trójek, to czas namiętności i beztroski. Umiecie uwodzić, wyczarować nastrój podniecenia , swojemu partnerowi/partnerce nie okażecie obojętności .
Wasze wspólne zamiary mogą dotyczyć jakiegoś wyjazdu, jak też dążenie do osiągnięcia jakiegoś celu, sukcesu.
Czekacie na splot przypadków, uśmiech losu, który doprowadzi was że będziecie triumfować .
W przeciągu roku swoje uczucia przelejecie na dzieci, a może pojawi się nowe dzieciątko u niektórych trójek, lub na jakieś hobby, zamiłowanie, coś co lubicie robić .
Dla singli
Trójeczki single obecnie są romantyczni o bogatym życiu wewnętrznym , taki okres spokoju i wewnętrznej harmonii.
Co do związku, to możecie być czarujący ale zwodniczy i przebiegli, czyli uwiedziecie kogoś, ale co do deklaracji nie będzie mozna na was liczyć. W przeciągu roku pojawi się ktoś, co zapoczątkuje okres flirtu , przygody, z czasem może przerodzić się w trwały związek.

Dla wibracji 4

Dla czwórek w związku
Czwórki obecnie skupiają się na dzieciach , one są waszym oczkiem w głowie i miłością .
W waszym związku może być sytuacja takiej walki o przetrwanie , lub dominację . Możecie prowokować spięcia, chcąc w ten sposób udowodnić słuszność swoich racji . To co was trzyma to dążenie do sukcesu w sprawach materialnych i sytuacja w którą zabrnęliście i nie widzicie innego wyjścia .
W przeciągu roku uważać na manipulację, władzę nad innymi, przywiązanie do wartości materialnych .
Dla singli
Czwórki single są obecnie dosyć kreatywne , ale wymagające co do partnera , cenią swoją wartość , są wygodne i niezależne .
Czy jesteście gotowi na związek ? Czujecie się samotni , poszukujecie swojej drogi, rozwijacie się duchowo i macie nadzieję że Wszechświat o was nie zapomniał i ześle w odpowiednim momencie kogoś odpowiedniego.
Pojawi się ktoś o silnej osobowości, osoba którą cechuje namiętność, czerpanie przyjemności i radości z seksu, aktywny fizycznie .
Jest szansa na spełnienie waszych marzeń.

Dla wibracji 5

Dla piątek w związku
 U piątek w związkach czy to małżeńskich, czy nieformalnych może być nieszczerość, uciekanie od obowiązków, odpowiedzialności .
Lubicie manipulować, a jednocześnie macie w sobie urok pożądania i przywiązania do siebie .
Uczuć za bardzo nie widać, pożądanie czysto cielesne, a to wynika z problemów jakie się nawarstwiły  z waszego niezdecydowania w podejmowaniu decyzji, blokad uczuciowych .
Wasze wspólne zamiary to sprawy materialne i czekanie na ich poprawę .
W przeciągu roku może być nerwowo, przywiązanie do spraw materialnych, ale też poszukiwanie rozwiązań
Sporo ruchu , wyjazdów , przemieszczania się .
Dla singli
Samotne piątki są skupione na sprawach materialnych, na utrzymywaniu dobrych relacji rodzinnych, na dobrobycie .
Na nowy związek jesteście gotowi, chcecie już zmiany, chcecie założyć rodzinę i mieć dzieci .
W przeciągu roku pojawi się szansa na nowe uczucie na miłość, która może przerodzić się w zalegalizowany związek i zamieszkanie razem. Będziecie się radowali.

Dla wibracji 6

Dla szóstek w związku
Szóstki pomimo , że są w związku czują się samotnie. Widocznie coś w tym związku szwankuje , skoro izolujecie się, poszukujecie swojej drogi, prawdy o sobie. Taki czas uświadomienia sobie swoich błędów , postępowania, przekonań .
Niektóre szóstki zechcą odejść od parnera chociażby na jakiś czas, żeby uwolnić się od uzależnienia emocjonalnego, poszukać wolności, nowego szczęścia, przyjaźni, partnera .
Sytuacja u szóstek nie przedstawia się dobrze, jesteście przygnębieni, przytłoczeni, już gorzej być nie może .
W przeciągu roku zapowiada się walka  o swoje racje, poglądy, o siłę i władzę nad partnerem. Będziecie próbowali ułaskawić partnera , a jednocześnie podporządkować go sobie.
Dla singli
Single szóstki obecnie jesteście zablokowani, nie dopuszczacie do siebie uczuć. Jesteście rozczarowani, energia zwątpienia , wycofanie emocjonalne. Żyjecie nie mogąc się zdecydować jaką opcję wybrać, co tak właściwie chceci, jesteście rozdarci wewnętrznie .
Jednak to energia chwilowa , bo będziecie gotowi na nowy związek , na miłość .
Pomimo, że wszystko będzie się odwlekało, ciągnęło, wymagało czasowej cierpliwości, to pojawi się miłość w przeciągu tego roku .
Na razie będzie to przyjaźń, która powoli będzie przeobrażała się w coś większego .

Dla wibracji 7

Dla siódemek w związku
U siódemek obecnie energia radości i wewnętrznej harmonii. Dobra atmosfera w relacjach, udane pożycie małżeńskie .
Uczucie namiętności, witalności , siła wewnętrzna i zewnętrzna cechuje oboje partnerów. Jakaś pasja hobby daje wam poczucie energii życiowej i chęci do wspólnego życia .
Wasze wspólne zamiary to skupienie się na pracy, jakimś celu, który da korzyści materialne. To mogą być dwa źródła dochodu na których skupicie się w przeciągu najbliższego roku .
Dla singli
Siódemki single obecnie maja kryzys emocjonalny. Z waszego punktu widzenia sytuacja w jakiej jesteście jest patowa, nie widzicie z niej wyjścia. To jednak negatywne myślenie, którego jesteście więźniem i ogarnia was stan bezsilności .
Na związek będziecie gotowi, wręcz marzycie o rodzinie, dzieciach i ciepłej atmosferze rodzinnej .
W przeciągu roku są szanse na pojawienie się kogoś do związku, jednak to może być ktoś zajęty, to osoba która umie oczarować, obiecywać, gorzej z dotrzymaniem słowa .
Zdacie się na los, co ma być to będzie, ale możecie mieć kłopoty z zasypianiem z tego powodu.

Dla wibracji 8

Dla ósemek w związku
Ósemki poświęcają się dla dobra związku, partnera, rodziny. Jesteście jak ta" matka Polka ", która zajmuje się wszystkim od spraw domowych, po sprawy urzędowe. Może nie wszystko jest po waszej myśli, ale staracie się zachować równowagę i spokój wewnętrzny. Co do uczuć, to podchodzicie raczej interesownie , czyli co dla mnie będzie korzystne i wygodne .
Wasze wspólne plany to sprawy dzieci, wnuków przygotowanie ich do wejścia w świat .
W przeciągu roku będziecie dbali o dobro rodziny, możliwe wspólne spotkania, wyjazdy, śluby, wesela .
Będzie miło i rodzinnie .
Dla singli
Ósemki single cierpią z powodu rozstania, utraty miłości, smutek i niezadowolenie z powodu strat emocjonalnych.
Jednak nie łatwo będzie wam dostosować się i podporządkować partnerowi, gdyż to wy chcecie mieć władzę.
Żebyście byli gotowi na związek i bycie z drugim człowiekiem potrzeba pracy nad sobą , nad swoją duchowością, cierpliwością.
W przeciągu roku pojawi się partner i to nie jeden, a wy będziecie chwiejni, niezdecydowani i wymagający kierując się rozsądkiem nie uczuciami.

Dla wibracji 9

Dla dziewiątek w związku
Dziewiątki biorą obecnie na siebie zbyt dużo obowiązków, odpowiedzialności, pracy, co powoduje wasze przeciążenie fizyczne i psychiczne. Cały ciężar odpowiedzialności za związek spoczywa na waszych barkach. Ponieważ zaplątaliście się w taki układ brniecie dalej. Co do uczuć to mogą być związki na zasadzie zależności, obawą przed utrata dóbr, podporządkowanie się silniejszemu .
Wasze wspólne zamiary to sprawy dzieci, ich kształcenia i stabilizacji życiowej .
W przeciągu roku jakiś splot wydarzeń spowoduje, że poczujecie się takimi zwycięzcami, osiągnięcie sukcesu spowoduje niespodziewany zwrot w waszym życiu. Szykuje się też jakiś wyjazd i przeżycie namiętnej przygody.
Dla singli
Dziewiątki single obecnie nie widzą dla siebie wyjścia z sytuacji w jakiej się znalazły. Stany lękowe , bezradność, to tylko stan waszej psychikiJest wyjście i trzeba coś zmienić, żeby wasze samopoczucie poprawiło się.
Żeby być gotowym na związek musicie dokonać wyboru, podjąć  decyzję. Może trzeba podjąć męską decyzję i odejść w dorosłe życie, a może zaplątaliście się w jakiś układ i nie umiecie przerwać tego, żeby wreszcie ustabilizować sobie życie.
W przeciągu roku miłość będzie, będziecie korzystali ze spotkań, zabawy. To może być obecność trzech ważnych osób w waszym życiu .
Udanych Andrzejek i miłości przez cały rok życzy wróżka Kumczo

Klienci polecają także Andrzejkowe wróżby i Katarzynki

© Ezolinia Angela

Kontakt z wróżką

KONTAKT Z ZAGRANICY

Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

KONTAKT Z POLSKI

Jeśli mieszkasz w Polsce i chcesz, by wróżka Kumczo do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Dotpay lub zasilenie konta opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 3zł z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Kliknij TUTAJ by przejść do formularza i umówić się na czat z wróżką