Prognoza z kart tarota

Prognoza z kart tarota

Od dawien dawna ludzie szukają odpowiedzi na pytania dotyczące związków,finansów,miłości,kariery Wróżbici i Wróżki od setek lat kartami pomagają odkryć to co nie znane.Magia i miłość od zawsze była w powietrzu a tarot pomógł odkryć niejeden problem.Zapraszamy do krótkiej prognozy z kart tarota dla 12 znaków zodiaku.Autor Agnelya

 

BARAN (21.03 - 19.04)

Zostaw przeszłość za sobą i stwórz nową przyszłość.Całkowita zmiana stylu życia pozwoli wyjść z rutyny.Pomyśl kim chcesz być za 10 lat,w jakim mieszkać domu ,jakie mieć pasje,jakich ludzi wokół siebie . Jak tego dokonać ? Bądź architektem własnego życia,wyrzuć stare przyzwyczajenia ,zrób generalne porządki w tym pomogą Ci wróżki online.


BYK (20.04 - 20.05)

Odczuwasz potrzebę sfinalizowania niedokończonych działań, chcesz scementować związek. Uwolnij się od przeszłości i dokonaj wyboru. Świat daje Ci spektrum możliwości.Wykorzystaj je tarocistki z Ezolinia Wróżby podpowiedzą jak,zadaj pytanie przez SMS : EZOLINIA Twoje pytanie wyślij na 73480 (3.69zł brutto)

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

  Masz monopol na wiedzę ,ale nie potrafisz z niej korzystać ,musisz zestroić logikę z intuicją,tak jak domu nikt nie buduje z klocków tak i firmy na niepewnych zasobach ludzkich.Naucz się być spójny pomiędzy tym co chcesz a robisz.Tarocistka online położy karty i zdejmie zasłonę tajemniczości.

RAK (22.06 - 22.07)

Pragniesz namiętności czy miłości ? Trudno mieć to i to .Radość i oczarowanie ,wahanie i ostrożność czas pokaże co Tobie przyniosą. Popracuj nad zdecydowaniem. Zdobyte doświadczenie odmieni twoje życie na lepsze.

PANNA (23.08 - 22.09)

Szybko się zakochujesz stąd ciągłe rozczarowania i zmiana mety.Przezwyciężysz kłopoty miłosne i odnajdziesz prawdziwą miłość  jak spojrzysz na siebie okiem krytyka.Po prostu zrelaksuj się,usiądź na ziemi  i pomedytuj. Energia pomoże ci zdobyć to ,czego naprawdę pragniesz.Jeśli stanie się inaczej to znak że Góra ma coś innego dla ciebie.

LEW (23.07 - 22.08)

Spróbuj docenić wszystko co daje ci los i wyciągnij z tego lekcję na przyszłość. Masz otwarte drzwi na nowe działania.Sukces to też zachowanie równowagi. Wszelkie plany jakie masz mogą zostac opóźnione przez ludzi lub wydarzenia.

WAGA (23.09 - 22.10)

Praca zapewnia ci nie tylko stabilizację ,ale także wzmacnia wiarę we własne możliwości i pewność siebie.Czarny turmalin przy drzwiach wyjściowych zapewni ci ochronę i umocni stabilność. Bądź gotowa płynąć z prądem.

SKORPION (23.10 - 21.11)

Szukasz nowych możliwości by wspiąć się po szczeblach kariery ,a może rozpaczliwie pragniesz czegoś co jest w twoim zasięgu a nie umiesz po to sięgnąć.Zapytaj wróżkę online jak rozwiązać twoje dylematy. Nie oczekuj ,że szczęście ktos poda na tacy.

STRZELEC (22.11 - 21.12)

Jest to moment kiedy pragniesz kompromisu,chcesz odnieść sukces,popracować nad intuicją pomoże ci w tym jaspis włożony do kieszeni obroni twoje przekonania ,zabierz kamień na trudne rozmowy. Zmodyfikuj pomysły i cele.

KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)

Chcesz uwolnić się od manipulujących tobą ludzi,toksycznych znajomości,rozpaczliwie pragniesz zrealizować swoje plany  umieść rosyjski kamień mocy szungit wraz z ametystem w północnej części Twojej kuchni lub łazienki (chodzi o miejsca z wodą)

WODNIK (20.01 - 18.02)

Chcesz być uwielbiany ,podziwiany ,wzmocnić relację i na zawsze zaznać szczęścia by nie przywiązywać się do planów innych ludzi ,ale nie wiesz jakie poczynić kroki .Kup kod dostępu na czat z wróżka online i zadaj swoje pytanie,albo poczekaj na los .Tylko czy swoje życie oddasz w niepewne ręce ?Czy wolisz gotowe rozwiązania KLIK

RYBY (19.02 - 20.03)

Chcesz aby trudny czas przeminął ,ustal hierarchie wartości ,musisz nauczyć się kontrolować swoje przeznaczenie ,nie przywiązywać do tego czego nie chcesz,boisz się czy czujesz niesmak. Pokonasz przeszkody dzięki wskazówką wróżki,tarocistki online.Ślij śmiało pytanie do kart tarota.

Jeśli chcesz dogłębnie przeanalizować swoją sytuację ,zadzwoń do jednej z naszych wróżek,wróżbitów lub jasnowidzów Wróżby na żywo

Polecamy

Wróżby online - Wróżka online na żywo