Miłość w tarocie- wróżby miłosne

Miłość w tarocie- wróżby miłosne


Ze wszystkich rozkładów tarota, Horoskop jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronny i zawiera wiele informacji. Obejmuje ważne aspekty Twojego życia i daje prawdopodobne wyniki. Aby skorzystać z tego niesamowitego czytania Tarota, wystarczy zamówić rozmowę Callback z wróżką  lub wysłać zapytanie E-mail. Zanim zamówisz rozmowę przeczytaj , krótką prognozę miłosną na miesiąc sierpień. Zapraszam do lektury.

 Czy będziecie dla siebie dobrymi przyjaciółmi i jak ten związek może ewoluować?

Horoskop miłosny dla Barana

Barany w sierpniu odczują duży przypływ namiętności - pogoda za oknem zadziała pozytywnie na Twoją seksualną nastrojowość. Warto wyjść wówczas z inicjatywą randki bądź mniej formalnego uczuciowego przedsięwzięcia - zadziała to zarówno na nowe zdobycze miłosne, jak i na stałych partnerów. Sierpień przyniesie wiele pozytywnych wrażeń, możliwa stabilizacja w związkach niesformalizowanych.

Horoskop miłosny dla Byka

 Dla Byków pozostających w stałych relacjach sierpień będzie bardzo korzystny - ciepły, spokojny i rodzinny. Warto wykorzystać przypływ pozytywnych emocji i wspólnie z partnerem omówić wiążące, dotychczas nieco kłopotliwe, spędzające sen z powiek kwestie.. Dobre wieści także dla singli - pojawi się realna szansa na stworzenie wartościowej, wyczekiwanej relacji. Przelotny romans? Poważny związek? Wszystko przed Tobą, wybór należy wyłącznie do Ciebie.

Horoskop miłosny dla Bliźniąt

Nadchodzi dobry czas dla Bliźniąt - nie będzie większych powodów do niepokoju. Warto popracować w tym sprzyjającym okresie nad...przytemperowaniem charakteru i powściąganiu zazdrości. Dla bardziej melancholijnych Bliźniąt sierpień będzie (niełatwym) czasem refleksji i przywoływania wspomnień. Sentyment koi i sam w sobie nie jest niczym złym, ale może jednak warto iść dalej?

Sprawdź także codzienne, tygodniowe i miesięczne Horoskopy Ogólne.

 

Horoskop miłosny dla Raka

 Raki pozostające w stałych związkach mogą mieć wrażenie, że w ich relacjach nie dzieje się najlepiej. Sytuacja może potęgować niepotrzebny niepokój i frustrację. Choć jest to sytuacja trudna - do rozwiązania. Na szczerą rozmowę czas powinien znaleźć się zawsze - nie tylko w kłótni. Warto wykazać się czułością. Samotne Raki będą mogły cieszyć się niemałym powodzeniem - warto to wykorzystać!

Horoskop miłosny dla Lwa

 Nic nie satysfakcjonuje Cię bardziej niż pewność siebie i niewyczerpane pokłady kreatywności partnera - możesz na to liczyć. Dużo wymagasz, ale równie dużo dajesz od siebie. W sierpniu - Twoim miesiącu urodzeniowym czeka Cię wiele przyjemności i niespodzianek ze strony otoczenia. Poczujesz przypływ sił i zyskasz na atrakcyjności - płeć przeciwna także to doceni. Samotne Lwy stoją przed szansą na dobrze rokujący, płomienny romans.

Horoskop miłosny dla Panny

 Sierpień przyniesie gorzkie refleksje. Choć lato przynosi spontaniczne znajomości i otwiera szanse na budowanie relacji, zachowaj czujność i ostrożność. Nie każdy, kto się do Ciebie uśmiecha ma wobec Ciebie uczciwe zamiary. Drogie Panny, pozwólcie sobie na chwilę wytchnienia - nie warto zaniedbywać partnera kosztem obowiązków zawodowych. U singli spod znaku Panny niewielkie szanse na sierpniową rewolucję - na zmiany trzeba jeszcze trochę poczekać.

Horoskop miłosny dla Wagi

 Dla osób spod znaku Wagi sierpień może okazać się z pozoru trudnym, ale jednocześnie budującym okresem. Mogą pojawić się nieplanowane, wprowadzające lekki chaos zdarzenia, takie jak na przykład chwilowa rozłąka z partnerem. To dobry moment na uporządkowanie i przemyślenie samego siebie. Warto okazywać emocje, nie tylko wtedy, kiedy w związku jest już naprawdę bardzo źle. Samotne Wagi w sierpniu wyjdą z cienia - chwytaj moment i uwierz w swoje możliwości!

Horoskop miłosny dla Skorpiona

 Nie daj się zwieść pozorom - w miłości jak na wojnie, wszystkie chwyty dozwolone. Ktoś może próbować ingerować w Twoją uczuciową relację, a w najlepszym wypadku poróżnić Cię z ukochaną osobą. Taki incydent jedynie wzmocni Waszą relację, aczkolwiek nie ma sensu narażać się zbyt często, stąd apel od gwiazd o ostrożność. Dla samotnych Skorpionów druga połowa sierpnia okaże się bardzo obiecująca jeśli chodzi o spotkania towarzyskie - wpadniesz komuś w oko, unikaj jednak powierzchownego oceniania czyjejś aparycji, bo możesz się zdziwić!

Horoskop miłosny dla Strzelca

 W sierpniu możesz stać się nieco nieczytelny dla Partnera, który zarzuci Ci egoizm. Będziesz akcentować jedynie własne potrzeby i oczekiwania - nie tędy droga. Postaraj się to zmienić - więcej pokory i otwartości na komunikaty ze strony bliskich jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Sierpień przyniesie jednak miłe zaskoczenie - wraz z partnerem odważycie się wdrożyć trochę nowości w sypialni. Dla samotnych Strzelców sierpień będzie okazją do nawiązania nowych znajomości, nie warto jednak inwestować czasu i energii w przelotne romanse.

Horoskop miłosny dla Koziorożca

W stałych relacjach znaczna poprawa - a to wszystko za sprawą harmonii i spokoju, którym darzycie się wzajemnie z partnerem. Oboje zaangażujecie się w sprawy miłosne w równym stopniu. W sierpniu spędzicie ze sobą wiele czasu - to także będzie mieć to dobroczynny wpływ na Wasze uczucie. Koziorożce pozostające w długich związkach mogą zdecydować się na powiększenie rodziny.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Jeśli jeszcze nie udało Ci się znaleźć miłości życia, sierpień może w tym względzie okazać się przełomowy! Pozostań zatem otwarty na interesujące i korzystne dla Ciebie inicjatywy towarzyskie. Pozwól sobie na komfort w postaci możliwości wyboru. Dla samotnych Wodników ważna wiadomość - czy chcesz czy nie, pojawi się na Twojej drodze adorator, który dość bezwzględnie będzie zabiegał o Twoje zainteresowanie.

Horoskop miłosny dla Ryb

Czeka Cię sporo zawirowań na płaszczyźnie miłosnej. Możesz poczuć zaniedbanie ze strony Partnera. Warto dyskretnie przyglądać się sytuacji i rejestrować czujnie sygnały wysyłane przez drugą połówkę. Na szczęście kryzys dzięki szybkiej interwencji zostanie zażegnany. Dla Ryb pozostających w “świeżych” związkach sierpień będzie doskonałym czasem na złożenie wiążących deklaracji.