Jak fazy księżyca wpływają na urodę

Jak fazy księżyca wpływają na urodę

 

Bądź piękna z Księżycem.

Każda z nas z pewnością słyszała, nie denerwuj się bo złość piękności szkodzi. I oczywiście uszczypliwi dodawali; A nie ma czym szastać. Naukowcy udowodnili, że najbardziej nerwowi jesteśmy przy pełni.

Jak więc wykorzystać wpływ księżyca na naszą kobiecą urodę, tak by jego fazy nam nie szkodziły a pomagały. Wyczytałam kiedyś gdzieś, że robienie peelingu jeśli mamy trądzik w fazie księżyca wzrastającego tylko pogarsza stan naszej cery, zaś w fazie księżyca malejącego goi stan zapalny.

Księżyc jest planetą regulującą życie biologiczne.

Tak więc także nasze życie kobiece. W takim razie jaka powinna być właściwa pielęgnacja naszego ciała zgodnie z fazami księżyca, tak byśmy żyjąc rytmem księżyca zachowali jak najdłużej kobiece piękno i urodę. Powiedzmy,  że pielęgnacje naszej urody zaczniemy od pełni;

Gdy księżyc na niebie świeci w pełni zdecydowanie odradzam zabiegi oszczędzające twarz u kosmetyczki czy samodzielnie w domu. W tym czasie nasza delikatna kobieca skóra jest zbyt wrażliwa na tak inwazyjne zabiegi. Tylko podrażnimy naszą cerę i nie uzyskamy zadowalającego efektu. Ale w tym czasie z powodzeniem zarezerwuj wizytę u fryzjera.

Jeśli zrobisz sobie koloryzacje będzie ona bardziej głęboka. Kolory będą intensywnie odbijać światło a przed wszystkim sam kolor będzie utrzymywał się znacznie dłużej, niż ten nałożony w inny dzień. Myjąc włosy po koloryzacji w pełni, barwa koloru się nie wyjałowi. A skoro już jesteśmy piękne od fryzjera co za ten na twarz, by wykorzystać moc pełni księżyca. Maski energetyczne lub odżywcze – pełnia wzmocni ich działanie. Nasza twarz nabierze zauważalnego blasku, gdzie z przyjemnością możemy słuchać komplementów, że nasza twarz wygląda wyjątkowo.

A jeśli nie masz w tym okresie czasu na fryzjera, czy kosmetyczkę z powodzeniem swoje ciało możesz zrelaksować w wannie z dodatkiem olejków eterycznych.

Kiedy robić samodzielnie rytuały magiczne

Czas pełni się kończy i księżyca zaczyna powoli ubywać. Najlepiej w tym okresie poddać się depilacji. Zabieg nie tylko będzie mniej bolesny ale włosy nam tak szybko nie odrosną. A jak wiem te „ niechciane włoski” to zmartwienie wielu kobiet. Dlatego depilacje róbmy w okresie księżyca ubywającego. Pewnie nie jedna z nas gada o odchudzaniu a nie wytrzymujemy nawet jednego dnia. Jeśli chcesz by efekty twojego odchudzania był dłuższy niż jeden czy dwa dni, rozpocznij go w okresie księżyca ubywającego. Zbędne nadprogramowe kilogramy szybko zaczną znikać.

To też świetny czas by przeprowadzić dietę oczyszczającą organizm z toksyn. Jeśli chodzi o ćwiczenia, zamiast ciężkiego wysiłku, w tym czasie wybierz ćwiczenia modelujące sylwetkę i podejmij walkę z niechcianym cellulitem. To też świetny czas kiedy sprawdza się peelingi na ciało i twarz. Maski oczyszczające.

Ale po okresie ubywania księżyca nadchodzi czas i zaczyna go przybywać. W tym okresie jeśli jesteś łakomczuchem słodyczy, uda Ci się łatwiej zerwać z tym zgubnym nałogiem. Jeśli chodzi o skórę postaw na regeneracje. Regenerację włosów i ciała. Wszelkie składniki odbudowujące Twoje ciało lub skóra doskonale wchłonie. Pamiętaj by w tym czasie unikać depilacji. Włoski będą szybko odrastać. Jeśli chcesz się w tym czasie wybrać do fryzjera, to tylko maski regenerujące lub nawilżające włosy i podcięcie. Po takich zabiegach stan Twoich włosów zdecydowanie się poprawi.

Autor Wróżka Anna Bell

Zadzwoń pod numer 708 588 502 Kod 3 (koszt 3,69 zł z VAT/min) lub napisz mail Na hasło KSIĘŻYC wycena maila 30 zł.

Promocja obowiązuje tylko w lutym.

Wiesz już co Cię czeka w nowym tygodniu? Koniecznie przeczytaj swój horoskop tygodniowy.

Inni czytają także Tarot online